O firmie

Profesjonalne oraz skrupulatne podejście do zleceń.

Świadczymy usługi z wykorzystaniem dronów, a także późniejszej kompleksowej obróbki uzyskanych materiałów do wykorzystania w zakresie marketingu oraz do różnych zastosowań inżynieryjnych. Oferujemy opracowania i doradztwo w zakresie systemów informacji geograficznej (GIS) w ramach szeroko rozumianych analiz i wizualizacji danych przestrzennych.

Działamy w Poznaniu i okolicach oraz na terenie powiatu szczecineckiego, gdzie wykonujemy wszystkie typy zleceń w terenie w najkrótszym czasie. Ponadto dojeżdżamy w każde miejsce na terenie województw: wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, lubuskie.

Dlaczego wybrać AIRSPECTO?

AIRSPECTO to operator bezzałogowych statków powietrznych ze świadectwem kwalifikacji UAVO wydanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Loty zawsze realizowane są zgodnie z polskim prawem i zaleceniami Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej po uprzednim zgłoszeniu i uzyskaniu zgody, nawet w najbardziej restrykcyjnych strefach jak np. MCTR.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Operator zawsze ma aktualne ubezpieczenie OC pozwalające wykonywać komercyjne naloty, a na miejscu zawsze przestrzegamy wymogów i zasad BHP.

AIRSPECTO to legalnie działająca firma, na nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Posiadamy drony z kamerami 4K (DJI), aparaty pełnoklatkowe (Canon) i sprzęt pomiarowy (Emlid), dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace na wysokim poziomie.

Opracowania w najwyższej jakości realizujemy bardzo szybko. Umożliwia to profesjonalne oprogramowanie i komputerowa stacja robocza o wysokich parametrach obliczeniowych i graficznych.

Zakładamy osnowy fotogrametryczne w formie tzw. fotopunktów służących do georeferencji materiałów. Wykorzystujemy do tego geodezyjne odbiorniki GNSS.

Dzięki temu mapy i modele wiernie odwzorowują rzeczywiste obiekty co pozwala wykorzystać materiały do pomiarów, projektowania i inwentaryzacji.

+48 794 969 251

kontakt@airspecto.pl